Dwie oferty w przetargu ARiMR

opublikowano: 20-01-2023, 16:22
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

W przetargu na usługi związane z systemem do zarządzania finansami agencji ofertę złożyła spółka zależna Sygnity i spółka z grupy Asseco.

W przetargu ARiMR na utrzymanie i rozwój systemu informatycznego EBS ofertę złożyła Dahliamatic z grupy Asseco i Sygnity Business Solutions. Pierwsza z firm wyceniła zamówienie podstawowe na 19,3 mln zł brutto, a zamówienie objęte prawem opcji na 9,82 mln zł. W przypadku drugiego z wykonawców było to odpowiednio 29,98 mln zł i 10,9 mln zł.

Budżet ARiMR na zamówienie podstawowe został określony na 21,5 mln zł.

System EBS wykorzystywany jest w ARiMR do zarządzania obszarem księgowo-finansowym i kadrowo-płacowym oraz do obsługi procesów związanych z dystrybucją i rozliczaniem pomocy Unii Europejskiej dla ponad 1,5 mln rolników. Na mocy umowy z 2019 r usługi związane z systemem świadczy obecnie Dahliamatic. Wcześniej robiło to Sygnity.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane