Działamy dla przedsiębiorców i środowiska naturalnego

Krzysztof Modrzewski – National Sales Manager w Epson
opublikowano: 19-12-2021, 20:00

Komentarz partnera rankingu

Jesteśmy dumni z tego, że możemy kolejny rok z rzędu objąć patronat nad rankingiem Gazel Biznesu. To renomowane zestawienie od lat wyróżnia firmy wyjątkowe, wybijające się na trudnym, wymagającym – ale i niezwykle ciekawym - polskim rynku. Z radością obserwujemy, że z roku na rok coraz więcej jego uczestników to przedsiębiorstwa z wielkim potencjałem nie tylko stricte biznesowym, ale też pełne chęci do budowania zrównoważonej gospodarki i działające w duchu społecznej odpowiedzialności.

Takie podejście do biznesu jest zbieżne ze strategią firmy Epson, w której ściśle łączymy cele biznesowe i innowacje z działaniami na rzecz społeczności i środowiska. Uważamy, że nie ma innej drogi. Dlatego chcemy wspierać i promować tą ideę wśród liderów polskiego biznesu, firm znajdujących się na ścieżce dynamicznego wzrostu, elastycznych, ambitnych i nowoczesnych, które już są lub mają potencjał, aby dołączyć do grona ambasadorów Polski na rynku międzynarodowym. Takie są właśnie Gazele Biznesu.

Celem firmy EPSON jest dostarczanie klientom nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań, które bez jakichkolwiek kompromisów związanych funkcjonalnością urządzeń mają minimalny lub neutralny wpływ na środowisko naturalne - zarówno w procesie produkcji jak i użytkowania, a także w dużej mierze podlegają ponownemu przetworzeniu. Właśnie dlatego coraz więcej klientów decyduje się np. na przejście na technologię druku atramentowego ze względu na niskie całkowite koszty użytkowania, ale także ze względu na mniejsze obciążenie środowiska naturalnego. Bardzo cieszymy się, że możemy w ten sposób wspierać przedsiębiorstwa oraz edukować rynek w zakresie nowych rozwiązań technologicznych dla firm, takich jak np. druk atramentowy „Heat-Free”, które pozwalają na skuteczne wdrażanie polityki zrównoważonego rozwoju przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Niezwykle ważna, w czasie „nowej normalności covidowej”, jest automatyzacja produkcji, jej skalowalność oraz bliskość rynku docelowego. Przemysłowe rozwiązania Epsona, w tym roboty i szeroka gama urządzeń do druku i projekcji, pomagają firmom szybko przystosować się do nowych realiów gospodarczych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane