EIT Health Investors’ Forum

  • Materiał zewnętrzny
opublikowano: 08-11-2022, 15:25
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

17 listopada, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

EIT Health Investors’ Forum Warsaw organizowane przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego skupia wiodące startupy i fundusze VC, dając niezwykłą okazję do nawiązania kontaktów i wymiany poglądów wśród graczy w ochronie zdrowia. Wydarzenie dostarczy uczestnikom najnowsze spostrzeżenia i dane branżowe, debatę równorzędną na wysokim poziomie oraz możliwości nawiązywania relacji w środowisku niekomercyjnym.

EIT Health Investors’ Forum to wydarzenie, na którym spotkają się przedsiębiorcy, przedstawiciele branży, inwestorzy, menedżerowie programów i przedstawiciele EIT Health, jest idealną przestrzenią dla start-upów do walidacji swoich innowacji w dziedzinie zdrowia oraz dyskusji na temat wyzwań, które napotykają przy rozwijaniu swoich przedsięwzięć.

Forum odbędzie się na terenie Kampusu Południowego Uniwersytetu Warszawskiego i obejmuje tematycznie kluczowe obszary, w których EIT Health będzie skupiało się w 2023, a są nimi nowe modele świadczenia opieki zdrowotnej, cyfrowe urządzenia medyczne oraz Health Data

Uczestnictwo jest otwarte dla wszystkich start-upów, przedsiębiorców i inwestorów z całej Polski.

Forum będzie prowadzone w języku polskim.

Organizatorem Forum jest Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego - najstarsza w Europie Środkowo-Wschodniej jednostka kształcąca od 50 lat w zakresie zarządzania, posiadająca akredytacje ("trzy korony"): AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business), AMBA (Association of MBAs) oraz EQUIS (European Quality Improvement System), które są przez świat biznesu i nauki rozumiane jako potwierdzenie najwyższego standardu edukacji na uczelniach biznesowych. Koronę akredytacyjną posiada jedynie 110 uczelni spośród ok. 15 000 wszystkich biznesowych szkół wyższych na świecie, co stanowi tylko ok. 1%. Tym samym, Wydział Zarządzania znajduje się w elitarnym gronie międzynarodowych uczelni, które gwarantują swoim studentom najwyższy poziom edukacji w tym samym standardzie.

Organizatorzy zapraszają do rejestracji do 10 listopada 2022 *): https://www.eithforumwarsaw.pl

*)Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy uczestników

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane