Emocje w styczniową niedzielę

Jarosław Śliwa
26-11-2010, 00:00

Boże Narodzenie jest wyjątkowe — zachęca do spotkań, pamięci o potrzebujących… I wyciszenia.

Jarosław Śliwa, prezes Siódemki

oże Narodzenie to dla pracowników naszej firmy przede wszystkim moment wytchnienia. Pierwszy od wielu miesięcy, bo specyfiką naszej branży jest duże przyspieszenie w ostatnich miesiącach roku. Kultywujemy rodzinne tradycje, dlatego firmowa Wigilia ma zawsze charakter otwarty: co roku spotykamy się w gronie pracowników i ich rodzin, a piskom zachwyconych dzieci pod choinką nie ma końca.

Zawsze w tym szczególnym okresie staramy się pamiętać także o potrzebujących. Co roku uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych, które przed świętami Bożego Narodzenia mają chyba najmilszy wymiar: pomagamy w dostarczaniu prezentów tym, którzy nie mają możliwości spędzenia świąt w gronie rodzinnym — małym pacjentom z oddziałów pediatrycznych oraz dzieciom z Domów Dziecka.

Tradycją w naszym kalendarzu stało się wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już od siedmiu lat, od kiedy zaczęliśmy uczestniczyć w licytacji złotych serduszek, cała firma w tę jedną styczniową niedzielę trzyma kciuki za naszą licytację. W 2010 roku zakończyliśmy ją z numerem dziewięć. W przyszłym powalczymy o serduszko z numerem 7. W ten sposób chcemy przekazać choć część tego radosnego nastroju, który i nam się wtedy udziela.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jarosław Śliwa

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Emocje w styczniową niedzielę