Espresso Club otwiera podwoje

opublikowano: 11-09-2017, 22:00

Ronson Development przygotował klub dla mieszkańców osiedla Espresso w Warszawie.

Deweloper przekazał klucze do pomieszczenia, w którym mieszkańcy będą mogli odpocząć i lepiej poznać sąsiadów. Do dyspozycji mają piłkarzyki, stół bilardowy, strefę telewizyjną i atrakcje dla dzieci, m.in. ściankę wspinaczkową.

Projektanci zadbali, by w Espresso Clubie znalazły się rozrywki i dla dorosłych, m.in. stół bilardowy, i dla dzieci. W rezultacie przychodzą tam całe rodziny.
Zobacz więcej

DLA KAŻDEGO:

Projektanci zadbali, by w Espresso Clubie znalazły się rozrywki i dla dorosłych, m.in. stół bilardowy, i dla dzieci. W rezultacie przychodzą tam całe rodziny. [FOT. ARC]

— Oddając mieszkańcom Espresso Club na Woli, kontynuujemy naszą wizję osiedli, w których po prostu dobrze się mieszka. Otwarta w 2016 r. pilotażowa strefa rekreacji Moko Club na osiedlu Moko na Mokotowie okazała się strzałem w dziesiątkę. Każdego dnia gromadzą się w niej lokatorzy, którzy przychodzą całymi rodzinami, odpoczywają po pracy i poznają się bliżej. Mamy także stałych bywalców wśród młodzieży, która umawia się na wspólne oglądanie meczu czy partyjkę bilarda. Budowanie więzi to najważniejszy cel naszych klubów i jestem przekonany, że Espresso Club będzie równie lubianym miejscem — deklaruje Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Espresso Club ma 94 mkw. i znajduje się w trzecim etapie osiedla Espresso. Projekt wystroju jego wnętrza jest dziełem pracowni Anicar.

— Takie miejsca to w Polsce rzadkość i z pewnością tendencja godna naśladowania. Podczas projektowania tego typu przestrzeni trzeba zwrócić uwagę na wiele potrzeb, ponieważ zakładamy, że będą je odwiedzać osoby w różnym wieku i o szerokich zainteresowaniach. Wzorem dla wystroju wnętrza Espresso Clubu były staroangielskie ekskluzywne kluby, których bywalcy mogą odpocząć na stylowych kanapach, spędzić czas na grze w bilard albo w spokoju poczytać gazetę. Ważne było jednak przede wszystkim to, że do Espresso Clubu będą przychodziły całe rodziny, więc rozrywki dla dorosłych mieszkańców udało się przepleść z atrakcjami zarezerwowanymi dla najmłodszych, takimi jak basen z piłeczkami i kącik rysunkowy — opowiada Katarzyna Firmowska, architekt z firmy Anicar.

Klub to także jedno z miejsc na osiedlu Espresso, w którym mieszkańcy mogą bez limitów korzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Wkrótce powstanie również plenerowa siłownia. Budowa Espresso została podzielona na cztery etapy. Trzy pierwsze (490 mieszkań) już ukończono i sprzedano. W Espresso IV, które ma zostać oddane do użytku w pierwszym kwartale 2018 r., powstaje 135 mieszkań. Prawie 90 proc. z nich już sprzedano.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu