Finanse osobiste w "Pulsie Biznesu"

(Michał Witkowski)
14-04-2005, 12:01

Między 22 kwietnia „Tydzień finansów osobistych” w „Pulsie Biznesu”. Codziennie, w 12-stronicowych dodatkach cenne informacje i porady.

Cenne informacje i porady jak inwestować mądrze i oryginalnie. Sprawdź, jak wziąć kredyt szybko ale mądrze, jak wybrać fundusz, który pozwoli zarobić najwięcej, zobacz co sprawia, że warto mieć ekskluzywne karty płatnicze i czym kierować się przy wyborze banku. Sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć własny doradca bankowy.

Inwestuj mądrze i oryginalnie!

Kilkunastoprocentowy zysk - tak samo pewny jak z lokaty bankowej? Oferta banków pełna jest ukrytych możliwości pomnażania oszczędności obiecujących o wiele wyższe stopy zwrotu od standardowych lokat. Warto przyjrzeć się propozycjom spółek zgrupowanych wokół każdego banku i nauczyć, jak dobrać konkretna ofertę do swoich potrzeb i akceptowalnego ryzyka. Poza tym, polska obecność w Unii Europejskiej już zaczyna owocować usługami dotychczas polskim klientom nieznanymi.

Sprawdź jak inwestować mądrze i oryginalnie!

 

Karty kredytowe z górnej półki

Specjalne wyprzedaże organizowane dla klientów banków? Pomoc prawnika w sytuacjach konfliktowych? Złote i platynowe karty polskich banków postrzegane są przede wszystkim przez pryzmat wysokich limitów kredytowych. Nic bardziej błędnego. O rzeczywistej wartości karty świadczą przede wszystkim usługi dodatkowe. Jak wybrać kartę? Kto oferuje najwięcej, która karta pozwala czuć się naprawdę wyjątkowym?

Sprawdź, co sprawia, że warto je mieć!

 

Pozwól innym zarabiać dla siebie, czyli TFI na każdą pogodę

Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych obiecują pomnożenie oszczędności. Czy dotrzymują obietnic? Kto najskuteczniej zarządzą oszczędnościami klientów? Jak wyszukać tych, którzy wiedza, jak zarabiać? Czy fundusze to tylko domena klienta indywidualnego, czy tez może jeden ze sposobów na zabezpieczenie finansów małej i średniej firmy? W środę wszystko o TFI.

Sprawdź, z którymi Towarzystwami zarobisz najwięcej.

 

 

Bankowość prywatna bez ograniczeń

Dyskretny dostęp do międzynarodowych rynków finansowych? Pomoc wyborze zagranicznej szkoły dla Twojego dziecka? Bankowość prywatna nie jest dostępna dla każdego, jednak gdy już znajdzie się w zasięgu reki, dopiero wówczas widać, co naprawdę kryje się pod nazwą „świat finansów”. Private banking to wstąpienie do elity, a o tym nie zawsze decydują wyłącznie pieniądze... Co oferują polskie banki w tej materii? Jak wybrać bank? A może pozwolić bankowi wybrać siebie?

Sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć własny doradca bankowy!

 

Kredyt dla każdego i co dalej?

Gdzie najtaniej pożyczyć pieniądze? Gdzie najwięcej? Gdzie najszybciej? Banki namawiają do pożyczania, robią to coraz chętniej i coraz szybciej. Jak dobrać kredyt do konkretnych możliwości i potrzeb? I oby ta wiedza się nie przydała - co zrobić i do kogo zwrócić się o pomoc, gdy miedzy bankiem a klientem dojdzie do nieporozumień?

Sprawdź, jak wziąć kredyt szybko ale mądrze! 

 

Materiał ukazał się  w  „Pulsie Biznesu” w okresie 18 - 22 kwietnia w ramach cyklu „Tydzień finansów osobistych” .

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Michał Witkowski)

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Finanse osobiste w "Pulsie Biznesu"