Forum

DI
opublikowano: 03-12-2009, 00:00

Wczoraj napisaliśmy o planach Warszawskiego Towarzystwa Fabryk Cukru. To reaktywowana przedwojenna firma, która chce wejść na New Connect, by zebrać pieniądze na procesy o odszkodowania lub o zwrot znacjonalizowanego majątku. Temat jest kontrowersyjny — jeden ze znanych prawników uważa ten pomysł za nieprzyzwoity. Artykuł rozgrzał forum dyskusyjne na portalu pb.pl.

Proszę o kontakt kogoś, kto przy- gotowuje emisję. Chętnie bym memorandum poczytał.

Coraz śmieszniejsze spółki idą na New Connect. Miało to być miejsce dla spółek technologicznie innowacyjnych, a jest cyrk i muppet show… Skoro rząd polski stać, aby wypłacać miliardowe odszkodowania kościołowi, to dlaczego mają być pokrzywdzeni prywatni akcjonariusze.

Dobre!! To się może udać!!

To bezczelne ograbianie skarbu państwa, a nie szaleństwo. Ja się nie zgadzam z żadnym oddawaniem jakiegokolwiek majątku komukolwiek. Z prostego powodu — co było to było, a co jest teraz to jest teraz. Dlaczego z moich podatków, moich składek, z mojego trudu życia i utrzymania, jak również moich dzieci i wnuków ma otrzymywać ktoś jakiekolwiek pieniądze. Jest nowy świat, jest nowy ład.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane