Forum dla firm z Polski i Izraela

DI
opublikowano: 11-06-2018, 22:00

Za tydzień, 19 czerwca, w Tel Awiwie odbędzie się Polsko-Izraelskie Forum Gospodarcze.

Za tydzień, 19 czerwca, w Tel Awiwie odbędzie się Polsko- -Izraelskie Forum Gospodarcze. Celem wydarzenia, organizowanego przez polskie i izraelskie organizacje otoczenia biznesu, jest przekazanie przedsiębiorcom z obu krajów informacji na temat nowych możliwości związanych z rozwojem współpracy gospodarczej między oboma krajami. Chodzi też o wsparcie firm w nawiązaniu bezpośrednich kontaktów biznesowych.

Podczas Forum zaprezentowany zostanie potencjał polskich i izraelskich firm, działających w branżach IT/ICT, kosmicznej, FMCG oraz na rynku inwestycyjno-finansowym. Polscy uczestnicy forum mogą wziąć udział w dodatkowych wydarzeniach organizowanych w ramach misji handlowej, tworzonej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Udział w Forum jest nieodpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszt przelotu i zakwaterowania na terenie Izraela.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Forum dla firm z Polski i Izraela