Forum inwestycyjne Amber

MBE
opublikowano: 15-11-2011, 00:00

WYDARZENIE

24 listopada w Szczecinie odbędzie się trzecia edycja Forum Inwestycyjnego Amber, organizowanego przez Sieć Aniołów Biznesu Amber. Głównym tematem spotkania będzie biznes globalny z udziałem anioła biznesu.

Odbędzie się ono w Hotelu Radisson Blu w Szczecinie. Forum poprzedzi Networking Dinner, w którym wezmą udział prelegenci i uczestnicy.

Spotkanie będzie szansą do nawiązania kontaktów biznesowych. Następnego dnia paneliści, inwestorzy i przedsiębiorcy będą dyskutować m.in. na temat wprowadzania młodej firmy na rynki zagraniczne, decyzji o współpracy z inwestorem z Polski lub zagranicy, budowania skutecznego zespołu zarządzającego, aspektów wyjścia z inwestycji oraz o funduszach koinwestycyjnych.

Udział w forum jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 listopada. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.forumamber.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu