Fundusz Naturalnej Energii

opublikowano: 05-10-2017, 22:00

Gaz-System ogłosił VIII edycję konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii.

Do podziału na najlepsze projekty będzie 50 tys. zł w każdym z województw: dolnośląskim, mazowieckim, podkarpackim, śląskim i wielkopolskim. Wnioski można składać do 15 listopada 2017 r. VIII edycja konkursu skierowana jest do gmin, szkół, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych. Celem jest wsparcie finansowe dla najlepszych pomysłów na ochronę środowiska naturalnego regionu.

— Od 2010 r. wsparliśmy ponad 100 projektów na rzecz ochrony przyrody, a społeczności lokalne swoim zaangażowaniem potwierdziły, że aktywnie podchodzą do kreowania postaw ekologicznych — mówi Monika Bończa- Tomaszewska z Gaz-Systemu.

Partnerem społecznym i prowadzącym sekretariat konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Więcej informacji na stronie konkursu: www.gazsystemdlanatury.pl oraz na profilu FB/ FunduszNaturalnejEnergii.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Barbara Warpechowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu