Futurolog opowie o m-biznesie

Marcin Złoch
opublikowano: 12-10-2005, 00:00

„Puls Biznesu” i Sybase zapraszają na spotkanie poświęcone rozwojowi technologii bezprzewodowych.

W ramach Klubu Sybase, 26 października odbędzie się spotkanie „Mobilny Świat 2010 — jak technologie IT zmieniają biznes, ekonomię, politykę i społeczeństwo?”. Organizatorami konferencji są Sybase i „Puls Biznesu”, a partnerem merytorycznym kancelaria prawna Salans. Impreza jest adresowana do kadry zarządzającej najwyższego szczebla. Celem organizowanego spotkania jest z jednej strony dostarczenie wiedzy na temat rozwoju technologii mobilnych i ich wpływu na życie pojedynczych osób oraz na funkcjonowanie firm i państwa, z drugiej zaś zainspirowanie uczestników do poszukiwania nowatorskich pomysłów dla biznesu.

Specjalna atrakcja

Gościem imprezy będzie Ray Hammond, jeden z najbardziej znanych na świecie autorytetów w dziedzinie futurologii i strategii biznesu, autor 14 książek przetłumaczonych na 31 języków, prac z dziedziny mobilnej ekonomii, wykładowca City University Business School w Londynie. Atrakcyjność wykładów Raya Hammonda polega na postrzeganiu biznesu przez pryzmat jego osobistych doświadczeń, analizie trendów biznesowych na kilku płaszczyznach — społecznej, politycznej i ekonomicznej.

Szansa na refleksję

— Na pewno konferencja nie przepowie przyszłości, ale pozwoli ogarnąć informatyczną rzeczywistość, zrozumieć fiasko e-ekonomiki w Polsce, może stworzy szansę na refleksję i otworzy nowe horyzonty i idee — twierdzi Krzysztof Stefanowicz, partner zarządzający w warszawskim biurze kancelarii Salans.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Złoch

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu