Gdzie po kasę na start biznesu

„Fundusze Europejskie szansą dla przedsiębiorczości” — to tytuł spotkania, które odbędzie się 22 grudnia w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego w Puławach.

Podczas wydarzenia zostaną przedstawione możliwości uzyskania dofinansowania na założenie firmy z programów operacyjnych na lata 2014-20. Spotkanie poprowadzi specjalista ds. funduszy europejskich z LPI.

Powie o finansowym wsparciu na swoją działalność z nowych unijnych programów Umowy Partnerstwa. Uczestnicy będą też mieli możliwość skorzystania z konsultacji indywidualnych. Chęć udziału trzeba zgłaszać za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie do 19 grudnia.

Formularz zgłoszeniowy i program spotkania można znaleźć na stronie internetowej: www.feu.lubelskie. pl/front/page/get/8/szkolenie_id:430/

Więcej informacji: Anna Kostyra, anna.kostyra@ lubelskie.pl, tel.: +81 88-66-126, 88-66-127.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Fundusze unijne / Gdzie po kasę na start biznesu