Gefco rozwija sieć na Wschodzie

MIB
20-10-2005, 00:00

Firma Gefco Polska, operator logistyczny, będzie transportowała samochody marki Peugeot na Litwę. Jednocześnie uruchomi regularną linię drobnicową do Wilna.

Centrum logistyczne, w którym przeładowywane są samochody dla Litwy, zostało przeniesione z Francji do podwarszawskiego Legionowa. Dotychczas samochody były transportowane do krajów nadbałtyckich z dwóch centrów we Francji. Od końca września Gefco uruchomiło połączenia między Legionowem a Wilnem.

Zmiana schematu logistycznego pozwoliła zredukować koszty aż o 15 proc. Transport aut może się odbywać codziennie. Czas transportu na Litwę nie przekracza jednego dnia.

Niemal równocześnie Gefco otworzyło linię drobnicową z Grodziska Mazowieckiego do Wilna. Przesyłki docierają do litewskiej stolicy w ciągu 18 godzin. Stamtąd partner Gefco, litewska firma spedycyjna, dystrybuuje przesyłki na terenie Litwy, Łotwy i Estonii.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Gefco rozwija sieć na Wschodzie