GFKM otwiera studium „Top Menedżer”

Mirosława Wszelaka
opublikowano: 2000-10-20 00:00

GFKM otwiera studium „Top Menedżer”

Oferta Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów skierowana jest głównie do kadry kierowniczej przedsiębiorstw. Zajęcia będą obejmować zarówno tematykę związaną ze strategią sukcesu firmy jak i finansowaniem jej rozwoju. Jeden z cykli wykładów będzie poświęcony nowemu prawu gospodarczemu, w tym działalności gospodarczej, ustawie o spółkach handlowych oraz przewidywanych zmianach w kodeksie cywilnym. Wiele miejsca poświęcono też tematyce internetowej.

— Pragniemy zapoznać naszych słuchaczy z zasadami funkcjonowania handlu elektronicznego, marketingu internetowego oraz bezpieczeństwa w sieci — mówi Wojciech Rybowski, prezes fundacji.

Organizatorzy nie zapomnieli również o zajęciach z etykiety w biznesie oraz prowadzenia negocjacji międzynarodowych. W obu przypadkach przewidziano dodatkowe zajęcia praktyczne. Oprócz wykładowców uczelni krajowych zajęcia poprowadzą także specjaliści zarządzania strategicznego z amerykańskich i europejskich szkół biznesu.

— Najbliższe lata będą okresem istotnych zmian na wielu rynkach również branży szkoleniowej. Internet, nowe technologie i inne wyzwania, które pojawiają się w polskiej i światowej gospodarce podniosą poprzeczkę również dla szkół biznesu — uważa Wojciech Rybowski.

Cały kurs składa się z sześciu spotkań w odstępach tygodniowych. Pierwsze zajęcia odbędą się już 25 października. Koszt uczestnictwa jednej osoby z firmy zamknie się kwotą 3,45 tys. zł, każdej następnej 2,75 tys. zł. Jak zapewniają organizatorzy, w cenę wliczone będą wszelkie materiały szkoleniowe oraz obiady. MIR