IMPEL: Powołanie prokurenta

opublikowano: 2006-01-16 17:32

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH I GIEŁD
Raport bieżący nr 5 / 2006
Data sporządzenia: 2006-01-16
Skrócona nazwa emitenta
IMPEL
Temat
Powołanie prokurenta
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Impel S.A. informuje, iż na posiedzeniu, które rozpoczęło się w dniu 11 stycznia 2006 roku i zakończyło w dniu dzisiejszym, powołał Pana Henryka Wojciechowskiego na prokurenta samoistnego Impel S.A.

Pan Henryk Wojciechowski, lat 42, posiada wykształcenie średnie techniczne. Wcześniej zatrudniony w spółce Żegluga na Odrze Sp. z o.o. jako kierownik jednostki. Od roku 1996 zatrudniony w Impel S.A., obecnie na stanowisku Dyrektora Zarządzania Infrastrukturą. Jednocześnie od 2002 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Impel Real Estate Sp. z o.o. (spółki zależnej).

Nowopowołany prokurent nie prowadzi działalności konkurencyjnej względem Impel S.A. oraz nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie Ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.


Podstawa prawna:
RMF GPW §5 ust.1 pkt.22

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2006-01-16 Edward Laufer Członek Zarządu