LUBAWA: Podpisanie istotnej umowy

opublikowano: 2025-11-03 15:07

Spis treści:
1. RAPORT BIEŻĄCY
2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)
3. INFORMACJE O PODMIOCIE
4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr

18

/

2025

Data sporządzenia:

2025-11-03

Skrócona nazwa emitenta

LUBAWA

Temat

Podpisanie istotnej umowy

Podstawa prawna

Art. 17 ust. 1 Rozporządzenia MAR – informacje poufne

Treść raportu:

Zarząd LUBAWA S.A. w Ostrowie Wielkopolskim [Emitent] informuje, że w dniu dzisiejszym podpisał z kontrahentem z siedzibą w państwie NATO w Europie Zachodniej [Kupujący] umowę [Umowa] na dostawę w roku 2026 specjalistycznych systemów zabezpieczających [Towar] o wartości 17,04 mln EUR netto.

Warunkiem faktycznej realizacji Umowy jest wpływ zaliczki na konto Emitenta, o czym Emitent poinformuje w odrębnym raporcie bieżącym.

Nazwa Kupującego, rodzaj Towaru, szczegółowy harmonogram realizacji oraz pozostałe warunki zawartej Umowy zostały zastrzeżone przez Kupującego i nie podlegają przekazaniu do publicznej wiadomości ze względu na związek z dziedzinami obronności i bezpieczeństwa.

Powyższa informacja została uznana za spełniającą przesłanki Art. 7 ust. 1 MAR z powodu znaczącej wartości przedmiotowej Umowy, oraz jej spodziewany istotny pozytywny wpływ na sytuację majątkową Emitenta.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE>>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

Data

Imię i Nazwisko

Stanowisko/Funkcja

Podpis

2025-11-03

Przemysław Zasztowt

Członek Zarządu

2025-11-03

Jacek Wilczewski

Członek Zarządu