Gigantyczny przetarg Poczty Polskiej

GSU
opublikowano: 04-09-2020, 11:48

Poczta Polska ogłosiła przetarg na sprzedaż i dostarczenie oprogramowania standardowego . Ze zwycięzcą podpisze trzyletnią umowę.

Oficjalnym zamawiającym jest nie tylko Poczta Polska, ale także Bank Pocztowy i spółka Poczta Polska Usługi Cyfrowe. Przetarg jest realizowany według procedury otwartej. Jedynym kryterium jest cena. Termin otwarcia ofert wyznaczono na 16 września. Wadium nie podano. 

Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie oprogramowania standardowego z licencjami na czas nieokreślony i prawem do uaktualniania wraz ze standardowymi usługami wsparcia technicznego, pakietów subskrypcji usług standardowych i oprogramowania standardowego wraz ze standardowymi usługami wsparcia, standardowych pakietów usług hostowanych i platformowych wraz ze standardowymi usługami wsparcia oraz dodatkowych pakietów wsparcia technicznego na rzecz Zamawiających

Przed trzema laty umowę na świadczenie analogicznych usług wygrało Sygnity z ofertą za blisko 50 mln zł. Z czasem jednak wartość zamówienia istotnie rozszerzono. Biorąc pod uwagę upływ czasu i fakt, że kontrakt może dotyczyć także spółek z grupy na rynku mówi się, że jego wartość może sięgnąć nawet 100 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane