Goldman Sachs chce być promowany przez księcia

opublikowano: 13-02-2020, 22:00

Książę Harry Windsor może pojawić się w filmikach banku Goldman Sachs z serii „Talks at GS” — wynika z nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal „CNBC”.

W serii wywiadów realizowanych przez bank w ramach działań promocyjnych wnuk brytyjskiej królowej miałby wystąpić gościnnie i poruszyć bliskie mu problemy społeczne, takie jak zdrowie psychiczne i potrzeby weteranów wojennych. Ewentualna współpraca Windsora z bankiem miałaby rozpocząć się w listopadzie. Seria „Talks at GS” jest udostępniana na serwisach Spotify i YouTube. Wraz z żoną, amerykańską aktorką Meghan Markle, książę Harry ogłosił niedawno, że rezygnuje z pełnienia funkcji członka rodziny królewskiej, a także związanych tym obowiązków (polegających głównie na reprezentowaniu królowej) i części przywilejów. Małżeństwo ogłosiło, że będzie dzielić życie między Kanadę i Wielką Brytanię oraz że chce zadbać o swoją „finansową niezależność”. Sprawa nazwana przez Brytyjczyków „megxitem” poruszyła opinię publiczną.

W tym miesiącu Harry — przypomina „CNBC” — wystąpił jako gościnny mówca na wydarzeniu organizowanym przez JP Morgan Chase.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aleksandra Rogala

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu