Czytasz dzięki

Granty na projekty wodno-ściekowe

opublikowano: 24-05-2020, 22:00

Przedsiębiorcy z woj. warmińsko-mazurskiego, którzy inwestują w systemy sanitarne, będą mogli powalczyć o dofinansowanie na ten cel.

Wsparcie pochodzi z działania 5.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego („Gospodarka wodno-ściekowa”). Budżet konkursu wynosi 12,4 mln zł. O granty mogą ubiegać się nie tylko przedsiębiorcy, ale także przedstawiciele samorządów i podmioty świadczące usługi wodno-ściekowe. Dotacje pokryją koszty budowy i modernizacji systemów kanalizacji sanitarnej i zaopatrzenia w wodę. Wnioskodawcy mogą liczyć na dofinansowanie do 85 proc. kosztów kwalifikowanych projektu. Wnioski o wsparcie należy składać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (ul. Kościuszki 89/91). Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na luty 2021 r. Więcej informacji: www.rpo.warmia.mazury.pl.

WAŻNA DATA: 29.06 Od tego dnia będzie można składać wnioski o dotacje z działania 5.2 RPO WiM. Nabór zakończy się 17 sierpnia.

cc937a7e-4287-11ea-b77f-2e728ce88125
Puls Firmy
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
Puls Firmy
autor: Sylwester Sacharczuk
Wysyłany raz w tygodniu
Sylwester Sacharczuk
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane