Gromadzą informacje z regionu

Dorota Gąsowska
17-03-2005, 00:00

Powstało przedsiębiorstwo Mobisys Group, które jest dostawcą systemów mobilnych. Stworzyło ją pięć firm: BCS Polska, BCS Bulgaria, BCS Hangary, Kodys i Kodys Slovensko. Firma zamierza oferować takie same ceny i usługi w sektorze syste- mów mobilnych we wszyst-kich krajach, w których dzia-ła, tzn. w Bułgarii, Czechach, Polsce, na Słowacji i Węgrzech.

Wszystkie przedsiębiorstwa założycielskie należą do grupy International Bar Code Systems. W swoich krajach przedsiębiorstwa członkowskie pozyskują informacje za pomocą przemysłowych skanerów kodów kreskowych, systemów komunikacji radiowej i przenośnych systemów komputerowych. Ponadto zdobyte informacje gromadzą, przetwarzają, zarządzają nimi i przesyłają poprzez infrastrukturę bezprzewodową.

Mobisys Group działa w branży transportu i logistyki, w handlu detalicznym i hurtowym, służbie zdrowia oraz organizacjach rządo- wych i w dziedzinie bezpieczeństwa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Gąsowska

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Gromadzą informacje z regionu