Gronkiewicz-Waltz chce być prezydentem Warszawy

Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia
opublikowano: 02-03-2006, 09:09

Hanna Gronkiewicz-Waltz potwierdziła w radiowej Trójce, że chce się ubiegać o stanowisko prezydenta Warszawy. Posłanka Platformy Obywatelskiej zastrzegła, że jeszcze zbyt wcześnie na oficjalne zgłaszanie jej kandydatury. Dodała, że zapoznaje się z problemami nękającymi mieszkańców stolicy. Wyraziła nadzieję, że wygra wybory prezydenckie w Warszawie.

Hanna Gronkiewicz-Waltz potwierdziła w radiowej Trójce, że chce się ubiegać o stanowisko prezydenta Warszawy. Posłanka Platformy Obywatelskiej zastrzegła, że jeszcze zbyt wcześnie na oficjalne zgłaszanie jej kandydatury. Dodała, że zapoznaje się z problemami nękającymi mieszkańców stolicy. Wyraziła nadzieję, że wygra wybory prezydenckie w Warszawie.

Rozmówczyni Trójki uważa za normalne, że w wiosennych wyborach szefa Platformy będzie kilku kandydatów. Jednym z nich jest obecny przewodniczący partii, Donald Tusk. Według Hanny Gronkiewicz-Waltz, jest on bardzo dobrym przywódcą. Rozmówczyni Trójki podkreśliła, że trudno przesądzać kto wybory wygra, bo Platforma nie jest partią wodzowską.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia

Polecane