Gryka na dobry sen

opublikowano: 02-08-2019, 18:00

Poduszki wypełnione gorczycą, łuskami gryki czy płatkami sosny…Brzmi nietypowo, prawda?

Takie właśnie produkty robi polska marka I Love Grain i pokażemy Wam je dzisiaj w „Pomyśle na biznes”. W programie powiemy też skąd pomysł na taką firmę, co jest najtrudniejsze w tym biznesie i czym te poduszki różnią się od tych, na których większość z nas śpi na co dzień.


- I Love Grain to koncept, który powstał po to, żeby nasz sen i nasz odpoczynek był pełnowartościowy, ale przede wszystkim zdrowy. Produkujemy poduszki, akcesoria oraz inne gadżety do snu i relaksu, wypełnione ekologicznymi łuskami, ziołami oraz ziarnami. Poduszki z łuskami gryki są znane od wielu lat, tak jak poduszki z solą. Kiedyś tylko i wyłącznie tego używano do leczenia bólu. Później weszły leki farmaceutyczne i to zostało trochę zapomniane, my ten pomysł odkurzamy i pokazujemy szczególnie młodym ludziom, że można inaczej – mówi Justyna Borska, współwłaścicielka I Love Grain.

Poduszki do spania I Love Grain wypełnione są łuskami gryki, orkiszu, płaskurki czy prosa, a także ziarnami gorczycy, pestkami wiśni oraz różnego rodzaju ziołami. Samodzielnie można regulować ich grubość wysypując lub dosypując odpowiednią ilość danej łuski. I Love Grain to jednak nie tylko poduszki.  Firma tworzy też termofory, posłania dla zwierząt i naturalne opaski na oczy wypełniane siemieniem lnianym, gorczycą lub solą kamienną i himalajską.

Więcej o nietypowych poduszkach w materiale wideo.


1646e18c-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Biznesu po godzinach
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE
Puls Biznesu po godzinach
autor: Marcin Goralewski
Wysyłany raz w tygodniu
Marcin Goralewski
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Justyna Smolińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu