Gryka na dobry sen

opublikowano: 02-08-2019, 18:00

Poduszki wypełnione gorczycą, łuskami gryki czy płatkami sosny…Brzmi nietypowo, prawda?

Takie właśnie produkty robi polska marka I Love Grain i pokażemy Wam je dzisiaj w „Pomyśle na biznes”. W programie powiemy też skąd pomysł na taką firmę, co jest najtrudniejsze w tym biznesie i czym te poduszki różnią się od tych, na których większość z nas śpi na co dzień.


- I Love Grain to koncept, który powstał po to, żeby nasz sen i nasz odpoczynek był pełnowartościowy, ale przede wszystkim zdrowy. Produkujemy poduszki, akcesoria oraz inne gadżety do snu i relaksu, wypełnione ekologicznymi łuskami, ziołami oraz ziarnami. Poduszki z łuskami gryki są znane od wielu lat, tak jak poduszki z solą. Kiedyś tylko i wyłącznie tego używano do leczenia bólu. Później weszły leki farmaceutyczne i to zostało trochę zapomniane, my ten pomysł odkurzamy i pokazujemy szczególnie młodym ludziom, że można inaczej – mówi Justyna Borska, współwłaścicielka I Love Grain.

Poduszki do spania I Love Grain wypełnione są łuskami gryki, orkiszu, płaskurki czy prosa, a także ziarnami gorczycy, pestkami wiśni oraz różnego rodzaju ziołami. Samodzielnie można regulować ich grubość wysypując lub dosypując odpowiednią ilość danej łuski. I Love Grain to jednak nie tylko poduszki.  Firma tworzy też termofory, posłania dla zwierząt i naturalne opaski na oczy wypełniane siemieniem lnianym, gorczycą lub solą kamienną i himalajską.

Więcej o nietypowych poduszkach w materiale wideo.


© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Justyna Smolińska

Polecane