Hanower czeka na polską metalurgię

opublikowano: 04-07-2013, 00:00

Szansą na promocję i poznanie nowych kontrahentów będzie dla firm z branży metalurgicznej udział w targach w Niemczech.

Polskie firmy z branży metalurgicznej mogą znaleźć ciekawych kontrahentów tuż za zachodnią granicą. Okazją do tego będą międzynarodowetargi tego sektora — EMO 2013, które odbędą się od 16 do 21 września w Hanowerze.

Ważnym elementem tej imprezy będą giełda kooperacyjna, na którą zaprasza firmy znad Wisły ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Giełda jest przeznaczona dla wszystkich przedsiębiorców z branży, a w szczególności firm, które mają w swojej ofercie obrabiarki, precyzyjne narzędzia do cięcia lub zajmują się automatyzacją transportu i elektroniką przemysłową.

Jak wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej? Na początku zainteresowani przedsiębiorcy w formularzu rejestracyjnym online określają profil swojej działalności i rodzaj współpracy,który chcieliby nawiązać. Dane zarejestrowanych firm są umieszczane w katalogu on-line. Z niego uczestnicy wybierają kontrahentów, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.

Do uprzednio zaaranżowanych spotkań między firmami przy ponumerowanych stolikach dojdzie 17 i 18 września. Udział w giełdzie dla wystawców jest bezpłatny, natomiast goście odwiedzający targi ponoszą koszt w wysokości 250 EUR. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie. Dodatkowych informacji udziela Justyna Sapryk z PARP, tel.: +22 432- 71-02, e-mail: justyna_sapryk@parp.gov.pl. Organizatorzy proszą o kontakt z nią jeszcze przed zarejestrowaniem profilu on-line. Więcej o giełdzie na targach EMO 2013: www.een.org.pl/ index.php/Targi_2.html.

30.08

Tego dnia mija termin rejestracji na giełdę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu