Hiszpanie atakują Polskę z kilku stron

MB
opublikowano: 25-02-2010, 00:00

Przybywają producenci kas pancernych, farb, symulatorów chirurgicznych... Kto się z nimi zmierzy?

To będzie korrida! 42 torreadorów z kilkunastu branż powalczy o kontrakty w Polsce

Przybywają producenci kas pancernych, farb, symulatorów chirurgicznych... Kto się z nimi zmierzy?

Już za miesiąc 42 hiszpańskie firmy przyjadą do Warszawy na VII Hiszpańsko-Polskie Forum Przedsiębiorczości. Przedstawiciele branż spożywczej, chemicznej, motoryzacyjnej, budowlanej, energetycznej, medyczno-sanitarnej i ochrony środowiska będą szukać w Polsce klientów, dystrybutorów i partnerów.

— Forum odbędzie się 23-24 marca w warszawskim hotelu Novotel Centrum. W tym roku przyjadą firmy z bardzo szeroką ofertą produktowo-usługową. Więcej informacji na ich temat znajduje się na stronie internetowej http://www.camarazaragoza.com/misiones/polska2010. Tam też należy wypełnić zgłoszenie z zaznaczeniem firm, z którymi chce się spotkać — mówi Marzena Krucz, przedstawicielka Izby Handlowo-Przemysłowej z Nawarry, współorganizatora forum.

Przedsiębiorcy polscy będą mieli okazję spotkać się z firmami produkującymi m.in. wyroby metalowe, wyposażenie hoteli i sklepów, artykuły ogrodowe, elektroniczne systemy zabezpieczeń, silniki przemysłowe, farby dekoracyjne, struktury metalowe, oprogramowanie do inżynierii lądowej, systemy informatyczne, mięso i wędliny, świeże owoce, karmy dla zwierząt, obuwie dziecięce, a także z oferującymi usługi z zakresu m.in. reklamy, PR, transportu, tuningu samochodów, budownictwa, doradztwa inwestycyjnego, szkoleń, inżynierii projektowo-instalacyjnej, franczyzy, telekomunikacji, branży medyczno sanitarnej (patrz ramka).

— Impreza od lat cieszy się zainteresowaniem polskich firm poszukujących nowych kontaktów m.in. na rynku hiszpańskim. Owocem tych relacji są nawiązane liczne umowy handlowe, umowy o współpracy w projektach unijnych związanych z rozwojem infrastruktury w Polsce i nie tylko. W ubiegłym roku w forum wzięło udział aż 57 firm z Półwyspu Iberyjskiego — mówi Marzena Krucz.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MB

Polecane