HMSG bliski debiutu

KZ
opublikowano: 22-02-2010, 10:23

Holding Mediowy Street Group złożył wniosek o dopuszczenie akcji do obrotu na NewConnect.

Spółka powstała w 2008 r. HMSG   grupa, która poprzez spółki zależne dostarcza punktom sprzedaży i marketerom nowoczesne narzędzia komunikacji z klientami (internetowe narzędzia do komunikacji one-to-one, social shopping, smart shopping, shopper marketingu). Klientom zaś aplikacje, serwisy, programy rabatowe i lojalnościowe. Wykorzystuje w tym celu przede wszystkim Internet.

W chwili obecnej HMSG koncentruje się na nadzorowaniu prac, poprzez spółke zależną SECONDSTREET POLSKA Sp. z o.o., związanych z uruchomieniem nowej wersji platformy internetowej www.SECONDSTREET.PL, a także sieci internetowych marketów. W planach na najbliższe lata HMSG ma poszerzenie struktur grupy o kolejne spółki internetowe specjalizujące się w Web 2.0 oraz e-commerce.

Jedną trzecią udziałów w spółce ma notowana na NewConnect Grupa PSW Holding. 49,5 proc. akcji ma Platinum Capital Management.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Polecane