Hydrotor zasługuje na uwagę

Dariusz Karolak
opublikowano: 08-05-2001, 00:00

Hydrotor zasługuje na uwagę

Hydrotor zasługuje na uwagę z kilku powodów. Buduje się tu popularna ostatnio formacja podwójnego dna ze wsparciem 3,8 i linią szyi przy 4,4 zł. Jak łatwo obliczyć pozytywny test 4,4 zł powinien zaowocować wzrostem do 5 zł, przy którym to poziomie na wolumenowym wykresie znajduje się 9-miesięczna linia bessy. Wszystkie krótkoterminowe wskaźniki przedostały się ponad poziom równowagi i rosnąc zapowiadają test ww. linii szyi.

Po krótkiej przerwie MACD powrócił ponad poziom równowagi potwierdzając średnioterminową przewagę byków. Mocną stroną waloru są wyniki za I kw., pokazujące progresję przychodów i zysków na każdym poziomie. Słabą stroną jest mała płynność ograniczająca krótkoterminowe zaangażowanie, ale wyniki usprawiedliwiają dłuższy horyzont inwestycji. Hydrotor jest znakomitym kandydatem na wykup akcji do umorzenia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Hydrotor zasługuje na uwagę