Ibis Styles na Podhalu

opublikowano: 11-03-2019, 22:00

Hotel Ibis Styles Nowy Targ zostanie otwarty w połowie 2019 r. Znajduje się blisko stadionu i dworca kolejowego.

Aktualnie prowadzone są prace instalacyjne i wykończeniowe w pokojach. Tematem przewodnim hotelowych wnętrz będzie... górski szlak, gdyż to właśnie na Podhalu istnieje najstarszy znakowany szlak turystyczny. Ibis Styles Nowy Targ będzie miejscem docelowym nie tylko dla podróżujących turystycznie, lecz także dla klientów biznesowych i grup sportowych. Hotel, położony w centrum regionu Podhala, jest idealnym miejscem wypadowym w Tatry, Pieniny i Gorce. W hotelu znajdą się dwie sale konferencyjne z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi: mała sala dla około 15 osób i duża (z możliwością podziału) o powierzchni 500 mkw., która może pomieścić w układzie teatralnym do 400 osób.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy