IBM zachęca do bezpłatnego testowania LotusLive

PAP
opublikowano: 21-12-2010, 20:17

IBM wprowadził możliwość bezpłatnego testowania polskiej wersji aplikacji LotusLive przez 30 dni - poinformowali we  wtorek przedstawiciele firmy podczas konferencji prasowej. Konto testowe można założyć na stronie https://www.lotuslive.com/pl/.

LotusLive to pakiet rozwiązań działających w tzw. modelu cloud computing, w którym oprogramowanie dostarczane jest jako usługa przez internet. LotusLive umożliwia organizowanie spotkań elektronicznych, współużytkowanie plików, prowadzenie rozmów sieciowych, zarządzanie projektami i pracę w sieci z potencjalnymi klientami. Usługa poczty elektronicznej LotusLive Notes zapewnia przedsiębiorstwu korporacyjną pocztę elektroniczną, kalendarz i bazę kontaktów.

"Coraz więcej firm szuka sposobów na zminimalizowanie kosztów, osiągnięcie lepszych efektów, przy mniejszych nakładach oraz poszukuje nowych sposobów ściślejszej współpracy z klientami i partnerami" - uważa Wojciech Wilk, konsultant ds. LotusLive w IBM Polska.

Z usług LotusLive korzysta wiele firm na świecie. Panasonic w oparciu o LotusLive zapewnia swoim pracownikom efektywną komunikację i współpracę w ramach światowej sieci klientów, partnerów oraz dostawców. Z kolei aatranslations, firma tłumaczeniowa o zasięgu ogólnoeuropejskim korzysta z licencji oprogramowania LotusLive przy współpracy z 7 tys. klientami oraz 700 tłumaczami w 20 krajach. Firma Signature Mortgage Corporation ze Stanów Zjednoczonych, z użyciem narzędzi IBM LotusLive, umożliwia swoim klientom przegląd oraz podpisywanie wniosków o kredyt hipoteczny w dowolnym miejscu. Celem jest zminimalizowanie czasu przetwarzania wniosków z obecnego terminu siedmiu dni do 24 godzin.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane