Impact laureatem światowego konkursu na najlepszy event

DI
opublikowano: 17-05-2023, 13:17
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Kongres gromadzący innowacyjny biznes w Poznaniu zdobył w najważniejszym konkursie dla branży eventowej trzy medale, w tym srebro w kategorii najlepszy event w Europie.

Nr 1 w Polsce:
Nr 1 w Polsce:
Impact od 2021 r. przyciąga do Poznania najważniejsze postaci polskiego biznesu, kultury, sportu i polityki. Dzięki dbałości o jakość agendy i realizacji już kilka lat temu wybił się na nr 1 na mapie eventów organizowanych w Polsce. Teraz zdobył laury w międzynarodowym konkursie.
TOMASZ MARKOWSKI

Tydzień temu sukcesem zakończyła się tegoroczna edycja Impactu, a teraz laury zbiera edycja ubiegłoroczna — Impact’22 otrzymał trzy medale Eventex Awards. Przyznawane są od 2009 r., a w branży eventowej zaliczane do najbardziej prestiżowych na świecie. O nagrodach decyduje jury, w którego skład wchodzą przedstawiciele marek najbardziej znanych na świecie, renomowanych agencji eventowych oraz liderzy opinii z gospodarki. Impact pokonał mocną konkurencję, bo do konkursu zgłoszono 761 wydarzeń z 49 krajów.

Impact zdobył złoty medal w kategorii Thought Leadership Event, w której ocenie poddawane jest wydarzenie jako miejsce spotkań najważniejszych osób z całego świata. Srebro zdobył w kategorii European Event, a brąz w kategorii Positive Change Event, w której nagradzane są wydarzenia, które zmieniają świat na lepsze (np. ogłaszane są tam ważne projekty, raporty czy idee).

„Puls Biznesu” od lat jest partnerem medialnym Impactu. Pierwsze cztery edycje odbyły się w Krakowie, potem ze względu na pandemię były edycje wirtualne, a w 2021 r. kongres przeniósł się do Poznania. W tym roku gościł blisko 5 tys. uczestników z polskiego i międzynarodowego innowacyjnego biznesu. Kolejna edycja odbędzie się 15-16 maja 2024 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane