Informacje z małych i średnich przedsiębiorstw (20.02.2014)

opublikowano: 20-02-2015, 00:00

HealthTV dla Lux Medu, Polacy w finale IBM SmartCamp

TECHNOLOGIE
HealthTV dla Lux Medu

Spółka Admotion poinformowała o kolejnym podpisanym kontrakcie — jej HealthTV zostało wdrożone w placówkach medycznych sieci Lux Med. Wcześniej skorzystały z niego również Affidea, Scanmed, Swissmed, CenterMed. Rozwijany przez Admotion system digital signage pozwala na emisję treści na zdalnie sterowanych wyświetlaczach elektronicznych. Firma instalowała ekrany LCD również w pociągach, w hotelach i na stadionie.

TECHNOLOGIE
Polacy w finale IBM SmartCamp

Kinetise, rozwijane przez polską firmę Fun and Mobile narzędzie do zautomatyzowanego tworzenia aplikacji dla własnej firmy, bloga lub sklepu internetowego, zostało zakwalifikowane do finału konkursu IBM SmartCamp. O zwycięstwie zadecydują eksperci, jednak swój głos na najlepszy projekt będą też mogli oddać internauci — wskażą laureata w kategorii People’s Choice Award. Kinetise też czeka na ich głosy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane