ING: wybierasz kredyt i marżę

SW
04-07-2012, 00:00

W ING cena kredytu dla przedsiębiorców, także niezabezpieczonego, zależy od jego wysokości. Im wyższy, tym będzie taniej.

Najnowsza propozycja ING Banku Śląskiego dla przedsiębiorców to pożyczka i linia kredytowa, także bez zabezpieczenia, w których wysokość marży zależy od wysokości kwoty, którą przedsiębiorca chciałby pożyczyć. Ponadto bank obniżył marżę o 0,5 proc. dla pożyczki z zabezpieczeniem powyżej 500 tys. zł. Na oprocentowanie pożyczek i linii kredytowej standardowo składa się marża oraz stawka WIBOR zależna od rodzaju produktu oraz okresu kredytowania (WIBOR 1M dla linii kredytowych, WIBOR 3M dla pożyczek udzielanych na okres do 12 miesięcy, WIBOR 6M dla pożyczek udzielanych na okres dłuższy niż 12 miesięcy). Marża będzie tym niższa, im wyższa kwota kredytu. Klient może zatem zdecydować o cenie kredytu. W ramach jednego produktu kredytowego można sfinansować kilka potrzeb jednocześnie. Są jednak warunki. Aby uzyskać pożyczkę, przedsiębiorca musi prowadzić rachunek firmowy w dowolnym banku co najmniej przez 12 miesięcy. W przypadku linii kredytowej wystarczy 6 miesięcy.

Pieniądze z udzielonego kredytu mogą być przeznaczone na dowolny cel związany z działalnością firmy. Bank nie wymaga przedstawienia biznesplanu, a stali klienci nie muszą prezentować zaświadczeń z ZUS i US. Dodatkowo nie ma opłaty za rozpatrzenie wniosku oraz opłat za wcześniejszą spłatę pożyczki. Dla zaangażowania do 50 tys. zł okres kredytowania wynosi 5 lat.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / ING: wybierasz kredyt i marżę