Innova Capital przejmuje Embe Press

WST
opublikowano: 28-03-2019, 11:10

Fundusz Innova Capital zostanie inwestorem w Drukarni Embe Press z Lublina, czołowym dostawcy etykiet oraz opakowań dla branży napojowo-spożywczej.

Fundusze zarządzane przez Innova Capital podpisały umowę nabycia 80 proc. udziałów w tym podmiocie. W efekcie  IC uzyska ekspozycję na atrakcyjny rynek opakowań giętkich.

To trzecia transakcja w najnowszym funduszu Innova/6, który rozpoczął proces inwestycyjny w kwietniu 2018. Założyciele Embe Press, Sławomir Bezdek i Marian Mamczarz, pozostaną mniejszościowymi udziałowcami w spółce i zasiądą w radzie nadzorczej.

Umowa wymaga uzyskania zgody UOKiK.

bc64433c-8c2e-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Innowacji
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE
Puls Innowacji
autor: Anna Bełcik
Wysyłany raz w tygodniu
Anna Bełcik
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WST

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu