Inwestycje Raben Ukraina szybko mknie do przodu

MIB
opublikowano: 25-02-2010, 00:00

Spółka Raben Ukraina utwo-rzyła kolejny oddział. Tym razem w mieście Chmielnicki.

Jest to siódma placówka oferująca klientom Rabena serwis na Ukrainie. Uruchomienie kolejnego oddziału w tym kraju ma ułatwić klientom dostęp do usług dystrybucji drobnicowej, zarówno na terenie tego państwa, jak i w relacjach międzynarodowych — do i z Europy. Oznacza to, że przedsiębiorstwa, które mają zakłady produkcyjne w tym kraju, mogą teraz zaoferować klientom dostawę towarów na Ukrainie w ciągu jednego lub dwóch dni roboczych od złożenia zamówienia.

Powstanie nowego oddziału jest kontynuacją rozwoju firmy Raben Ukraina, która w 2009 r. oddała do użytku pierwszy profesjonalny cross-dock na Ukrainie. W najbliższych miesiącach planuje uruchomienie kolejnych placówek.

— Otwarcie nowego oddziału to część strategii firmy na 2010 rok. W tym roku priorytetem jest dla nas rozwój w regionach i dalsze inwestycje na Ukrainie — zapowiada Andrzej Kozłowski, dyrektor Raben Ukraina.

Działająca od 2003 r. Raben Ukraina oferuje m.in. dystrybucję krajową i międzynarodową, obsługę celną, fracht morski i lotniczy, magazynowanie z kontrolą wilgotności i temperatury (w tym m. in. co-packing), jak również kompleksową obsługę logistyczną produktów. W siedmiu oddziałach firma zatrudnia ponad 600 osób. Raben Ukraina dysponuje około 50 tys. mkw. magazynów i 700 środkami transportu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu