IT w polskich firmach

opublikowano: 08-11-2013, 00:00

Grupa Unity zaprasza na konferencję

Grupa Unity zaprasza dyrektorów IT i osoby odpowiedzialne za wdrożenia IT w dużych i średnich przedsiębiorstwach na konferencję „SharePoint w biznesie i IT”. Spotkanie branży odbędzie się 29 listopada w Warszawie.

Zaproszeni goście (m.in. Kurt Sørensen, założyciel IntraTeam, skandynawskiej organizacji intranetowej, Jarosław Sokolnicki z Microsoft, Simon Wright z Nintex) podzielą się wiedzą z zakresu najnowszych rozwiązań elektronicznego środowiska pracy, opartych na technologiach SharePoint.

— Pokażemy, jak optymalizować rozwiązania digital workspace, by usprawniać procesy w firmie i mieć pewność zwrotu z poniesionej inwestycji — wyjaśnia Grzegorz Rudno-Rudziński, prezes Grupy Unity i prelegent na konferencji. Udział w konferencji jest bezpłatny, organizatorzy zastrzegli jednak konieczność wcześniejszej rejestracji. Szczegóły wydarzenia zamieścili na stronie internetowej: www.sharepointwbiznesie.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu