Itaka ma osiem tras z Modlina

opublikowano: 18-11-2013, 00:00

Biuro oferuje od czerwca loty z podwarszawskiego lotniska. Do Lizbony będzie można lecieć tylko stąd.

Itaka, największy touroperator w Polsce, zaproponuje od czerwca przyszłego roku podróż na wakacje z lotniska w Modlinie. Chodzi o wycieczki do Lanzarotte i Barcelony w Hiszpanii, Faro i Lizbony w Portugalii, Antalyi i Bodrum w Turcji, Chanii w Grecji i Warny w Bułgarii.

Zobacz więcej

FOT. T Raś

Do Lizbony będzie można polecieć z Itaką tylko z tego portu. Rejsy będą wykonywane raz w tygodniu. W sezonie letnim oznacza to dla Modlina 20 tys. dodatkowych pasażerów.

Itaka już w ostatnim sezonie letnim planowała taką współpracę, ale ze względu na remont pasa startowego musiała z niej zrezygnować. O rozmowach Itaki z zarządem Lotniska Modlin „PB” informował we wrześniu. Konkurenci — TUI i Rainbow Tours — zapowiedzieli, że nie interesują ich loty z tego portu. Od 30 września z Modlina lata Ryanair. 5 listopada lotnisku „stuknął” milionowy pasażer.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Grzegorczyk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu