Jak aniołowie biznesu wspierają Wschód

opublikowano: 15-05-2013, 00:00

6 czerwca w Rzeszowie odbędzie się konferencja w ramach projektu „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu”.

Organizator wydarzenia, czyli Wschodnia Sieć Aniołów Biznesu (WSAB), zaprasza do udziału w spotkaniu przedsiębiorców, inwestorów, projektodawców i przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu. Tematem przewodnim konferencji będzie promowanie przedsiębiorczości i idei inwestycji z udziałem aniołów biznesu. Zaprezentowane zostaną osiągnięcia WSAB, zrealizowane inwestycje i najlepsze przedsięwzięcia.

Konferencja kończy realizację projektu realizowanego przez Lubelską Fundację Rozwoju i Stowarzyszenie B-4. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja. Zainteresowane osoby powinny wypełnić formularz umieszczony na stronie http://wsab.org.pl/page/pages/display/. Termin zgłaszania się mija 17 maja.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu