Jak Apple "przesłodziło" konferencję (WIDEO)

Filmik trwa zaledwie trzy minuty, ale już po pierwszej człowiek dziwnie się czuje.

"Niesamowity", "wspaniały", "najlepszy", "niewiarygodny", "przejmujący", "fantastyczny", "przepiękny" - to lista słów, które przewijały się na okrągło podczas wtorkowej konferencji Apple.

Zobacz więcej

Konferencja z 23 października odbyła się w California Theatre w San Jose. Miejsce nieprzypadkowe? (fot. Bloomberg)

Zobacz także

Koncern z Cupertino, który zaprezentował na swojej ostatniej imprezie m.in. iPada mini i nowego iMaca znany jest z tego, że potrafi zachwalać swoje produkty. Prawdę mówiąc, ludziom z "nadgryzionego jabłuszka" czytano chyba w dzieciństwie poradniki dotyczące promocji gadżetów elektronicznych zamiast bajek, albo naprawdę tak mocno kochają swoje produkty.

Ale panowie, litości! Trochę skromności! Tym razem Apple przesłodziło, choć być może już wcześniej zdarzały się tak naszpikowane zachwytami prezentacje. Która biła rekordy pod tym względem? Nie wiem, trzeba byłoby wszystko przejrzeć, podliczyć, utworzyć rankingi itp. Szkoda czasu.

Koledzy z serwisu TechCrunch podjęli się tego wyzwania przy okazji ostatniej konferencji i wycięli wszystkie przykłady samouwielbienia Apple. A zatem: miłego, wspaniałego, niesamowitego, niewiarygodnego, przejmującego, fantastycznego... oglądania.


© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Łukasz Ostruszka

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu