Jak powstaje zestawienie

Katarzyna Kompowska
opublikowano: 03-09-2008, 00:00

Po okresie urlopowym czas powrócić do służbowych obowiązków i zadbać o swój biznes. Dlatego na początku września przypominamy firmom o nadsyłaniu zgłoszeń do IX edycji rankingu Gazele Biznesu. Jest na to jeszcze czas do 30 września. Jak co roku przekonujemy polskich przedsiębiorców, aby wykonali pierwszy krok w tym kierunku i sami zgłosili swoją firmę do weryfikacji. Państwa zgłoszenie będzie dla nas sygnałem, że zależy wam aby osiągnięcia firmy były zauważone i docenione. Pozwoli też uniknąć ewentualnego pominięcia lub rozbieżności danych.

Coface Poland z wielkim zaangażowaniem pracuje już nad przygotowaniem tego prestiżowego zestawienia najbardziej dynamicznych firm w Polsce. Jego wyjątkowość polega na tym, że większość firm, które w nim się znajdują, nie zgłasza osobiście swego udziału, lecz zostaje dostrzeżona przez naszą wywiadownię. Nasz zespół analityków przeanalizuje wszystkie nadesłane przez państwa zgłoszenia, ale także zweryfikuje wszystkie firmy uhonorowane wcześniej tytułem Gazeli oraz zbada tysiące bilansów firm, aby wyłonić spośród nich te spełniające kryteria. Zebrane informacje uzupełnimy o dane z bazy naszej wywiadowni, referencje dostawców, dane firm windykowanych i firm w upadłości. W rezultacie powstanie tegoroczna lista Gazel Biznesu — dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, które swą pozycję w rankingu będą zawdzięczać swoim osiągnięciom potwierdzonym konkretnym wynikiem finansowym. Firmy otrzymają tytuł Gazeli Biznesu, a taka rekomendacja ma niebagatelne znaczenie w stosunkach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami.

Coface od 16 lat wspomaga przedsiębiorców w zarządzaniu należnościami i ryzykiem kredytowym — jako ubezpieczyciel należności, firma faktoringowa, wywiadownia handlowa i biuro windykacji. Jesteśmy dumni, że po raz ósmy będziemy mogli pracować przy tym projekcie i mamy nadzieję, że z państwa pomocą nasz zespół zakwalifikuje do rankingu rekordową liczbę przedsiębiorstw, których dobra kondycja i sukcesy zasługują na wyróżnienie.

Katarzyna Kompowska

prezes Coface Poland

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Katarzyna Kompowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu