Jak rozliczać projekty unijne

opublikowano: 30-08-2013, 00:00

Podlascy przedsiębiorcy mogą dowiedzieć się od ekspertów, jak uniknąć błędów podczas realizacji przedsięwzięć finansowanych z Unii Europejskiej.

Okazją do tego będzie bezpłatne szkolenie dla beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, które odbędzie się 12 września w Białymstoku. Będzie ono dotyczyć projektów realizowanych w ramach priorytetów II, IV, V, VI oraz Działania 3.1.

Warunkiem udziału jest przesłanie wypełnionegoformularza do 9 września 2013 r. na adres szkolenia: rpowp@wrotapodlasia.pl. Formularz jest dostępny na stronie www.rpowp.wrotapodlasia.pl w zakładce szkolenia. Na ten sam adres można przesyłać pytania, na które przedsiębiorcy chcieliby poznać odpowiedzi podczas szkolenia. Liczba miejsc jest ograniczona — o udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń. Firma lub instytucja może być reprezentowana na szkoleniu przez tylko jedną osobę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu