Czytasz dzięki

Jak się kradnie w biznesie

Zagrabienie, zachachmęcenie, zagarnięcie, przywłaszczenie, słowo „kradzież” ma więcej niż sto synonimów o różnym poziomie intensywności.

Gdy mówimy o kradzieżach, myślimy zazwyczaj o wyniesieniu czegoś ze sklepu czy obrabowaniu domu. Tymczasem to w przedsiębiorstwach – jeśli wierzyć statystykom – przybierają one na sile. Co można ukraść z firmy i jak się to robi? Co kieruje sprawcami i jak się przed kradzieżami uchronić? O tym opowiedzą dzisiejsi goście Pulsu Biznesu do słuchania – Paweł Zaczyński, który jest dyrektorem w audytorskiej firmie Grant Thornton, Bartłomiej Mayer, dziennikarz Pulsu Biznesu, który opisywał przypadki kradzieży i zarzutów firm dotyczących prób sprzedaży informacji strategicznych, dr Adam Kowalik kierownik kierunku Zarządzanie i przywództwo na Uniwersytecie SWPS, zajmujący się również wywiadem konkurencyjnym oraz Patrycja Czubkowska, rzecznik patentowy i właścicielka kancelarii S&C Patent. 

Wszystkie odcinki Pulsu Biznesu do słuchania na www.pb.pl/dosluchania i w Twojej aplikacji podcastowej (np. na Spotify lub w Lectonie).

1646e18c-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Biznesu po godzinach
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE
Puls Biznesu po godzinach
autor: Marcin Goralewski
Wysyłany raz w tygodniu
Marcin Goralewski
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Michalina Szczepańska

Polecane