Jak zdobyć kasę na biznes

SACH
04-10-2011, 00:00

KONFERENCJA

Urząd Pracy w Warszawie oraz Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza (ZPWiM) zapraszają do udziału w konferencji „Razem dla rozwoju biznesu”. Będzie ona poświęcona sposobom pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania biznesu, w tym środków pochodzących z Unii Europejskiej oraz Funduszu Pracy. Konferencja odbędzie się 5 października w godz. 10- 15.30 w DAGO Centrum przy Rondzie ONZ w Warszawie.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane usługi wspierające skierowane do przedsiębiorstw oraz praktyczne metody obniżania kosztów pracy. W trakcie konferencji i po jej zakończeniu przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z porad ekspertów instytucji, które rozdzielają fundusze unijne. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy zainteresowani mogą znaleźć na stronie internetowej www. zpwim.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Jak zdobyć kasę na biznes