Jasnowidz: I kwartał szczytem kryzysu

DI
opublikowano: 05-01-2009, 13:00

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, jest coraz bardziej aktywny w mediach. Tym razem, w Gazecie Pomorskiej, przewiduje m.in., że budżet będzie dwukrotnie modyfikowany, a pierwszy wstrząs polityczny czeka nas na przełomie stycznia i lutego.

- Szczególnie trudny okres będzie od stycznia do marca - dużo zwolnień z pracy, dużo przestojów, wyraźne gospodarcze zahamowanie. Od stycznia do marca Polacy zaznajomią się z kryzysem – czytamy w Gazecie Pomorskiej.

Zmiany na świecie potrwają trzy – cztery lata. W Azji ma dojść do kilku prowokacji, które będą miały na celu wywołanie wojny – czytamy dalej.

To nie koniec czarnych wizji Jackowskiego.
- Zaczną się kłopoty w Unii Europejskiej. Mówiłem już, że moim zdaniem UE będzie się rozpadać i tak się stanie. Unijne nogi zaczną się chwiać. I rozpad może nastąpić w ciągu trzech lat – mówi.

To może rzutować na Euro 2012. Niewykluczone, że znajdzie się trzecie państwo i symbolicznie w Polsce i na Ukrainie odbędą się jeden, może dwa mecze, a w trzecim państwie zostanie rozegrana reszta – prognozuje jasnowidz.

Na jedno pytanie jednak nie zna odpowiedzi – kiedy wejdziemy do strefy euro.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane