Czytasz dzięki

Jeremie od A do Z

SACH
opublikowano: 25-02-2014, 00:00

Przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat pożyczek i poręczeń finansowanych z funduszy unijnych w ramach inicjatywy Jeremie.

Okazją do tego będzie szkolenie organizowane 5 marca w Gnieźnie przez miejscowy Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE). Jeremie to instrument wspomagający firmy w sytuacji, gdy są na początku biznesowej drogi i nie posiadają jeszcze historii kredytowej lub zabezpieczeń o wystarczającej wartości, aby dostać kredyt na komercyjnym rynku. Podczas spotkania ekspert przekaże przedsiębiorcom przydatne informacje na temat funduszy pożyczkowych i doręczeniowych oraz wskazówki, jak przygotować wnioski w ramach Jeremie i jakie są najczęściej popełniane błędy. Zgłoszenia do udziału w spotkaniu będą przyjmowane do 4 marca pod nr tel.: +61 425-02-90 lub e-mailowo: gniezno.wrpo@wielkopolskie. pl. Liczba miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane