John W. Marriott III przekazał flagę

Karolina Guzińska
opublikowano: 17-10-2003, 00:00

Imperium Marriottów to 2 tys. hoteli w 70 krajach. I pomyśleć, że dziadek obecnych akcjonariuszy zaczynał w 1927 roku od restauracyjki z 9 miejscami dla gości!

Przypomniał o tym w Warszawie wnuk założyciela sieci — John W. Marriott III, wiceprezes zarządzający Marriott Lodging. Ten 42-latek siedzi w rodzinnym biznesie już 27 lat. Jako chłopak dorabiał sobie jako pomywacz w waszyngtońskim hotelu Marriott. Żmudnie piął się po szczeblach hotelarskiej kariery. John W. Marriott III zawitał do Polski na dzień. Przyjechał, by przyjąć w poczet członków sieci Courtyard by Marriott nowy hotel na lotnisku Okęcie: Courtyard by Marriott Warsaw International Airport Hotel. Obiekt ten otworzy podwoje 24 października. John W. Marriott III przekazał flagę marki Courtyard by Marriott właścicielowi (spółka Port Hotel) i operatorowi obiektu (korporacja Tishman Hotel Corporation). Wieczorem w hotelu Marriott spotkał się z gośćmi ze świata dyplomacji i biznesu.

— Kierownictwo hotelu na lotnisku powitało mnie, śpiewając „Sto lat”. Owacje na stojąco to coś, czego nie doświadczam zbyt często u siebie w domu — dziwił się John W. Marriott III. Sławny, bogaty, a jaki skromny!

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / John W. Marriott III przekazał flagę