Johnny Depp żąda 30 mln USD od swojego prawnika

opublikowano: 19-10-2017, 10:53
aktualizacja: 19-10-2017, 10:54

Johnny Depp pozwał swojego wieloletniego prawnika i dodał go do grona osób, które jakoby przyczyniły się do utraty przez niego znacznej części fortuny. Chce zwrotu 30 mln USD wynagrodzenia, które wypłacił prawnikowi przez 18 lat.

Johnny Depp pozwał Jacoba Blooma, który według niego był w zmowie z menedżerami Management Group, zarządzającymi majątkiem aktora. 54-letni gwiazdor Hollywood twierdzi, że jego były prawnik pomagał w zaaranżowaniu transakcji finansowych, które spowodowały szybkie kurczenie się majątku aktora.

Zobacz więcej

youtube.com

- Bloom i Management Group skonstruowali pożyczkę, bez wymaganej prawem zgody Pana Deppa, tworząc mechanizm zapewniający im z prawem pierwszeństwa miliony dolarów z tytułu wpływów z filmów Pana Deppa, które odniosły sukces, zanim dostał on z tego choćby centa – głosi pozew aktora złożony w sądzie w Los Angeles.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, Bloomberg

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Johnny Depp żąda 30 mln USD od swojego prawnika