Kadrowy flesz

MIB
opublikowano: 25-01-2007, 00:00

Tomasz Buraś. 1 lutego 2007 obejmie stanowisko szefa polskiego oddziału DHL Express. Zastąpi Aleksandra Morozowskiego, który został dyrektorem subregionu DHL — Europa Środkowa. Z firmą związany jest od 2002 r. Od 2003 r. pełnił funkcję wiceprezesa ds. operacyjnych. Był odpowiedzialny za rozwój i funkcjonowanie sieci transportowej DHL w Polsce. W 2001 r. pełnił funkcję dyrektora departamentu ds. logistyki i rozwoju w P&O Trans European Polska, a wcześniej był menedżerem ds. logistyki w Sony Poland.

Sławomir Głowacki. Został prezesem Terminalu Promowego w Świnoujściu. Nominacji politycznego posmaku dodaje to, że jest on sekretarzem LPR w Szczecinie. Studiował na wydziale komunikacji Politechniki Warszawskiej. Był m.in. zastępcą naczelnika stacji PKP Szczecin Port Centralny, naczelnikiem stacji Szczecin Dąbie i kontrolerem ruchu. Pracował też w Państwowym Ośrodku Maszynowym w Lubsku i Choszcznie. Ukończył kursy maklerskie, zna język rosyjski, angielski, niemiecki i włoski.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Polecane