Kadrowy flesz

AYA
19-06-2007, 00:00

Andrzej Karwat

Został powołany na stanowisko nowego członka zarządu przez Radę Nadzorczą Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych Pol-Aqua.

Będzie jednocześnie pełnił funkcję dyrektora pionu budownictwa systemów gazu i paliw płynnych, które to obowiązki przejął po Ireneuszu Misiołku.

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Przez 23 lata pracował w Płockiej Stoczni Rzecznej. Później zatrudniony był m.in. w Płockim Przedsiębiorstwie Robót Mostowych, w Mostostalu Gdańsk oraz w MG Mazowsze. W latach 2001-05 był zastępcą dyrektora generalnego ds. technicznych w firmie Ajmex. Brał udział m.in. w budowie i modernizacji zbiorników dla Przedsiębiorstwa Eksploatacji Rurociągu Naftowego Przyjaźń w Płocku. Na nowym stanowisku chce przyczynić się do realizowania przez Pol-Aqua budowy rurociągów przesyłowych gazu i paliw płynnych, budowy zbiorników magazynowych paliw oraz instalacji dla przemysłu rafineryjnego i petrochemicznego. Andrzej Karwat jest żonaty, ma trójkę dorosłych dzieci.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AYA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Kadrowy flesz