Kadry Awanse w Colliers International

MAS
opublikowano: 10-05-2011, 00:00

Dorota Niedźwiecka

Zastąpi Martę Busłajew na stanowisku menedżera ds. marketingu. Będzie odpowiadała za strategiczne i operacyjne działania firmy w Polsce. Ma ponaddziesięcioletnie doświadczenie zawodowe. Pracowała m.in. dla Ghelamco Poland i Jones Lang LaSalle. Dorota Niedźwiecka ukończyła Wydział Administracji Publicznej Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, a następnie studia podyplomowe o specjalizacji marketing polityczny i medialny.

Marta Busłajew

Awansowała na nowe stanowisko menedżera ds. jakości obsługi klientów. W Colliers International pracuje od 2006 r. Będzie przygotowywała i wdrażała program zarządzania relacjami z klientami strategicznymi firmy. Ma 12-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobyła, pracując w firmach z branży IT, wydawnictwie Valkea Media (Warsaw Business Journal), a ostatnio w dziale marketingu Colliers International. Ukończyła studia w Wyższej Szkole Ekonomicznej, jest też absolwentką programu Professional Diploma in Marketing, akredytowanego przez Chartered Institute of Marketing.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane