Kadry Nowi prezesi w DAF i ING

MIB
25-02-2010, 00:00

Został nowym prezesem spółki DAF Trucks. Obowiązki zacznie pełnić od 1 kwietnia 2010 r. Na stanowisku szefa firmy zastąpi Aada Goudriaana, który zdecydował się kontynuować karierę poza firmą DAF. Schippers zaczął pracę w DAF-ie w 1986 r. Zajmował stanowiska związane z finansami w działach operacyjnym, marketingu i sprzedaży, business economics i w zespole rewidentów. Przed nominacją na stanowisko prezesa był dyrektorem finansowym w DAF Trucks. Jest również członkiem zarządu tej firmy.

Dotychczasowy wiceprezes ING Car Lease został powołany na stanowisko prezesa zarządu. Leszek Pomorski jest od lat związany z rynkiem wynajmu i leasingu pojazdów. W 1997 r. był jednym z założycieli Hertz Lease w Polsce. W 2000 r. założył firmę Prime Car Management. Od 2003 r. był członkiem zarządu odpowiedzialnym za sprzedaż i marketing w ING Car Lease. Od marca 2008 r. był wiceprezesem tej spółki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Kadry Nowi prezesi w DAF i ING