Kadry Nowy dyrektor od inwestycji

AZA
opublikowano: 13-01-2009, 00:00

Tomasz Trzósło

Został dyrektorem regionalnym działu rynków kapitałowych i inwestycyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej Jones Lang LaSalle.

Do tej pory był w tej firmie szefem działu rynków inwestycyjnych w Polsce. Ma ponad 11-letnie doświadczenie w pracy na rynkach inwestycyjnych Europy Środkowej i Wschodniej. Uczestniczył w wielu transakcjach inwestycyjnych i finansowych, między innymi sprzedaży i zakupu nieruchomości, transakcjach typu sale and leaseback, negocjowaniu kredytów budowlanych i inwestycyjnych, w strukturyzacji i uzyskiwaniu kapitałów inwestycyjnych (equity).

Wartość transakcji zawartych pod jego kierownictwem przekroczyła 3,9 mld EUR i obejmuje m.in. zakup budynku biurowego Metropolitan za 180 mln EUR przez fundusz DEGI, sprzedaż Warszawskiego Centrum Finansowego, sprzedaż Mokotów Business Park i sprzedaż 49 proc. udziałów w portfelu biurowym E1 funduszu Europolis za około 150 mln EUR. Ponadto Tomasz Trzósło doradzał w uzyskiwaniu kredytów budowlanych i refinansowych — zyskał ponad 200 mln EUR dla klientów — oraz doradzał w transakcjach typu forward finding i forward sale.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AZA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu